Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

Efektowne zwycięstwo na początek rundy wiosennej.

• autor: kelner123, 2014-04-14 21:00

W minioną niedzielą na rozpoczęcie rundy wiosennej przyszło nam się zmierzyć z ekipą Krzątki.

Mecz był wielką niewiadomą gdyż nasz skład zmienił się diametralnie w porównaniu z poprzednią rundą jak i sezonami. Do naszego klubu dołączyli: Dawid Kaczorowski, Dominik Kucwaj, Szymon Rębisz i Krystian Kwaśnik. Ważną rolę zaczęli odgrywać także piłkarze którzy w poprzedniej rundzie byli tylko rezerwowymi.

Mecz rozpoczął się o godz. 13.00 na naszym stadionie. Obie drużyny zaczęły od nieśmiałych ataków, lecz z każdą minutą nasza drużyna czuła się coraz lepiej i zyskiwała przewagę. Pierwszą groźną akcję nasza drużyna przeprowadziła dopiero w 23min.wtedy to nasz kapitan Tomasz Serafin(c) oddał mocny, mierzony strzał z woleja z odległości ok. 7m lecz golkiper rywali świetnie sparował uderzenie i tylko On może wiedzieć dlaczego piłka nie zatrzepotała w siatce.  Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 38min. wtedy to piłkę w "uliczkę" wprowadził Tomasz Serafin do której zdążył Kamil Wilk i mocnym płaskim strzałem nie dał szans bramkarzowi gości lecz gol mógłby wpaść wcześniej gdyby z lepszej strony pokazał się nasz napastnik Remigiusz Kopeć i nie brał przykładu z Moraty marnując dwie bardzo dobre sytuacje.

Druga połowa to głownie gra pod nasze dyktando, pewna gra w obronie i dobra postawa zmiennika Krystiana Rębisza zaowocowała kolejnym trafieniem. Nasz pomocnik w 57min. przeprowadził indywidualną akcję mijając kilku zawodników, strzelając bramkę na 2-0. Po kilku minutach było już 3-0, świetną szarżą prawym skrzydłem popisał się nasz kapitan. Będąc już pod polem karnym kątem oka wypatrzył nadbiegającego Dawida Kaczorowskiego(153cm) który był tego dnia nie do pokrycia. Wykorzystał On wrzutkę Tomasza Serafina i pewnym strzałem głową założył bramkarzowi "siatkę". Ostatnią bramkę w tym spotkaniu strzelił Krzysztof Augustyn(160cm) który po kolejnej asyście Tomasza Serafina, kuriozalnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Z bardzo dobrej strony w tym meczu pokazał się nasz bramkarz Kamil Kaczorowski, który kilkukrotnie prawidłowo wybił piłkę z "piątki".